D-Link DIS-H60-24 power supply unit 60 W Zwart DIS-H60-24
D-LINKSKU:89046 0790069437847
Conditie: Nieuw
Prijs:
Gratis verzending binnen Nederland en België
Voorraad:
Nog maar 7 over
Veilig betalen
Product Specificaties
Verzendbeleid
Bij Compridis kunt u uw bestelling altijd gratis retourneren!
D-Link DIS-H60-24. Totaal vermogen: 60 W, AC-ingangsspanning: 85 - 264 V, AC-ingangsfrequentie: 47 - 63 Hz. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 52,5 mm, Diepte: 54,5 mm, Hoogte: 90 mm. Hoogte, in bedrijf: 0 - 2000 m, Toename-tijd: 50 ms